הפוקט רוקט

ה"פוקט רוקט" הוא הויברטור הכי מפורסם לגירוי הדגדגן.
הסיבות שהפכו אותו לכה פופולארי בקרב הויברטורים החיצוניים מוסברות בשמו:
פוקט – כיס, הוא קטן (כ- 10 ס"מ) וקל לתפעול, ניתן לסחוב אותו בכיס בלי שמישהו יחשוד שאת מסתובבת עם הוויברטור.
רוקט – טיל, מדובר בוויברטור שלמרות גודלו מספק ויברציות חזקות מאוד… מאוד!

השילוב הקטלני הזה הופך את המכשיר לידידו הטוב של כל אישה.

כמו כל הוויברטורים במשפחת מגרי הדגדגן, גם הפוקט רוקט נועד לגירוי חיצוני ולא לחדירה (בהמשך נדבר אל אפשרויות חדירה בעזרת תוספת למכשיר). ניתן להשתמש בו גם לגירוי אזורים אחרים בגוף (צוואר, פטמות…) בראש הפוקט רוקט ניתן למצוא שלושה כדורי מתכת מוזהבים, כאן נמצא סודו של המכשיר למרות שבזכות עוצמתו ניתן גם ליהנות מגירוי בעזרת דפנות המכשיר, הגירוי שיוצרים בלוטות המתכת במגע ישיר יזכירו לך בדיוק למה המילה רוקט נמצאת בשם שלו. במידה והגירוי חזק לך מדי תמיד ניתן להשתמש במכסה הפלסטי המצורף כדי לעדן ולשנות את סוג הגירוי (ישנם מכסים שונים למכשירים שונים ולהם צורות חספוס שונות).
המכשיר גם עמיד למים (על פי הוראות היצרן), לא היינו ממליצים להשתמש איתו בים, אך הוא חבר נפלא למקלחת חמה ונעימה.

בנוסף למכסים שונים שניתן להשיג למכשיר, אפשר גם להוסיף לו שרוול סיליקון. השרוול מאפשר להשתמש בוא כוויברטור לחדירה. אפשרות זו לא מומלצת מניסיונן של נשים, במידה ואת מחפשת וויברטור חדירה יש מספיק וויברטורים אחרים בשוק שיימלאו את המשימה הזו בהצלחה יותר גדולה. אבל לרגע אל תזלזלי ביכולות של הפוקט רוקט להביא אותך לאורגזמה במהירות וביעילות. למעשה נשים רבות משתמשות בו כדי להגיע לאורגזמות מהירות מחוץ לבית, בגלל עוצמתו אפשר להרגיש אותו גם דרך הבגדים (אפילו דרך ג'ינס).
אחד הנושאים הכי חשובים באורגזמות מחוץ לבית הוא עוצמת הרעש, הפוקט רוקט הוא לא השקט שבוויברטורים אך הוא מספיק שקט בשביל שלא ישמעו אותו העובדים בחדר ליד (גם עם מדובר בקיר גבס) בצרחות ההנאה שלך, את תצטרכי לשלוט בעצמך 🙂

ושלא תחשבו שזנחנו את בני הזוג, מגעו הרוטט של הפוקט רוקט יענג גם את הבנים שבחבורה ולא רק במקומות המיניים (זין, אשכים ופי הטבעת) אלה גם בשאר הגוף.
יתרון נוסף של הפוקט רוקט הוא מקור האנרגיה שלו. בניגוד לזוללי הבטריות האחרים הוא מסתפק בסוללה אחת רגילה (AA).

תנוחות מומלצות:
* כמו ברוב הוויברטורים, הכי נוח לשכב במיטה, בגלל שמדובר בגירוי חיצוני ולא חודרני יותר נוח לשכב על הגב, אבל גם שכיבה על הבטן אפשרית.
* שבי בפיסוק רגלים בתוך כורסה רחבה ומפנקת, אם אפשר להיעזר במשענות כדי להניח את הרגלים עליהן.
* למרות שזה נראה אידיאלי לפקקים האינסופיים של ישראל, ממש לא מומלץ להשתמש בו בזמן נהיגה, אבל אם את לא הנהגת…. שיהיה לך פקק נעים.
* כבר הזכרנו את המקלחת, אבל במידה ורכשת דגם שעמיד במים אפשר גם ליהנות באמבטיה.

בעקבות ההצלחה המדהימה של המכשיר יצאו לו דגמים שונים וחיקויים. בדרך כלל הם מאוד זהים למקור וזולים ממנו בהרבה.

לסיכום,
מדובר בוויברטור שיודע לענג את הדגדגן, קטן ונוח לסחוב ממקום למקום בלי שהשומר של הסופר יבין מה יש בתיק.