ככה פותרים את בעיית האין אונות

כשמדברים על החידושים של העת המודרנית, לרוב מתייחסים למהפכת האינטרנט, לטלפונים החכמים, לטאבלטים ולכל מיני המצאות טכנולוגיות ששינו את חיינו מן הקצה אל הקצה.

למרות שכבודן של כל ההמצאות האלו במקומו מונח, הפעם רצינו לדבר על אחת ההמצאות שמקומה בהיסטוריה האנושית לא פחות רם ומכובד מאשר זה של הטלפונים החכמים למשל. אנחנו מתכוונים לגלולת הויאגרה המפורסמת, שיצאה לשווקים בשנת 1998 ומאז חוללה מהפכה בחייהם של עשרות מיליוני גברים מאושרים ברחבי העולם. ובדיוק כמו שהאינטרנט מחסלת לאט ובעקביות את העיתונות הכתובה, בדיוק כמו שהמצלמות הדיגיטליות חיסלו את הפילם הישן והטוב ובדיוק כמו שהרשתות החברתיות מבטלות את הצורך ביציאה מהבית, כך הויאגרה חיסלה את אחת התופעות שהעסיקו את האנושות מאז ומעולם – אין אונות, או אימפוטנציה בלעז.

בואו נדבר על זה
עד לשנת 1998, לגבר שסבל מאין אונות היו שתי אפשרויות בלבד בהן יכול היה לבחור כדי להתמודד עם התופעה המביכה והלא נעימה הזו. הראשונה הייתה לשתוק, לא לדבר על כך עם איש ולהשלים עם הצרה (או הגזרה) והשנייה הייתה לנסות לטפל בה בכל דרך שהיא. לרוע המזל, עד שנתיים לפני שהסתיים המילניום הקודם, אף אחת מהגישות לטיפול באימפוטנציה לא הצליחה לספק תוצאות משביעות רצון בשום צורה או אופן. לרוב היה מדובר על טיפולים של סקסולוגים שנמשכו לעתים אף שנים רבות ללא הצלחה, לעתים על תרופות סבתא, שיקויי פלא, התקנים תוך גופיים ועוד מיני אביזרים וחפצים נועדו להשיב את זקיפות הקומה לאיבר הרפוי ללא הצלחה. היום כל התעשייה הענפה הזו נעלמה מן העין, כיוון שכל הגברים בעולם יודעים שבמידה ומופיעה אין אונות, ישנו רק פתרון אחד: ויאגרה.

אין בושה להשתמש בנפלאות הרפואה
אז אם אתם סובלים מאין אונות או מכירים חבר שסובל מאימפוטנציה, חשוב שתבינו שכיום הדבר משול פחות או יותר לבחור שסובל מצרעת או מאבעבועות שחורות. האימפוטנציה היא בעיה בריאותית ששייכת לתקופה אחרת ואין שום סיבה שגבר יסבול ממנה במאה העשרים ואחת. אז בין אם מדובר על ויאגרה ללא מרשם ובין אם מדובר על ויאגרה במרשם רופא, עשו את הדבר הנכון, התקדמו למאה העשרים ואחת בצעד בטוח, בראש מורם ובזקפה יציבה וממושכת.