עמים שונים תפיסות שונות ביחס ליחסי מין

העולם מורכב מתרבויות שונות מעמים שונים וממנהגים שונים, וזאת עובדה שאין עליה חילוקי דעות. המעניין הוא לעמוד על ההבדלים בין מדינה למדינה בין עם לעם ביחס לתפיסות ולמשמעויות הנגזרות מכול תרבות ותרבות. בכתבה זו אנסה לעמוד על ההבדלים בכול הקשור לתפיסת המיניות והיחס למין בין התרבויות השונות. באפריקה החמה, המדינות פחות מפותחות מאירופה בכול הקשור לרמת תשתיות, חינוך והשכלה אך תפיסת המיניות מיוחדת, הנשים האפריקאיות המסורתיות אינן לובשות כמעט דבר עליהן, לא בזמן העבודה ולא במסגרות חגיגיות אך למרות זאת ואילי בגלל זה אין בתרבות האפריקאית יחס מיוחד למין או להנאה ממין, יחסי המין הם אלמנט הישרדותי שתפקידו להוליד ילדים ליצור המשכיות ולצבור כוח ומעמד.

אם רופא אפריקאי היה ממליץ למטופליו להשתמש בכמוסת ויאגרה טבעית לשם שיפור התפקוד המיני והנאה מרובה יותר ממין כתוצאה מכך או למשל עקב בעיות שפיכה מוקדמת או עקב קשיי אורגזמה, לא לגמרי בטוח שהוא היה מוצא אוזן קשבת משני שנושא זה אינו פקטור המלמד על איכות חיים בתרבות האפריקאית. לעומת זאת באירופה הקלאסית המנומסת, המלומדת והמתורבתת שנשים אינן נוהגות לחשוף בה את גופן באופן טבעי אלה רק באופן מודע וברור במקומות קבועים ובסיטואציות מוכרות מראש. דווקא בתרבות זאת לנשים וגם לגברים מודעות מאוד גבוהה ביחס לצורך בחיי מין קבועים ואיכותיים גם מתוך צורך הישרדותי וגם, ואולי לרוב עבור הכיף. בתרבות זאת לגברים צורך אז לספק את עצמם ואת נשותיהם בחיי מין קבועים ומגוונים והשימוש בויאגרה טבעית, בסיאליס או קמגרה לשם יצירת זיקפה ארוכה ואיכותית לאורך זמן הוא דבר טבעי ומקובל.

בכלל התפיסה היא שחיי מין סדירים וטובים הם אחד ממדדי וסמלי איכות החיים צריך להשקיע בהם באופן סדיר ומתוך פתיחות ורצון ללמוד ולהתנסות. בארצות הברית היחס ברחוב כלפי מיניות השתנה בשנים האחרונות בצורה משמעותית. בעבר השמרנות והמסורת שמרו על מסגרת מאוד נוקשה גם בבית וגם כלפי חוץ. היום תמונת המצב שונה וישנה הבנה שאיכות התפקוד המיני היא פקטור, מדד בקביעת איכות החיים והציבור רואה בזה כדבר מקובל שיש לשמרו ולטפחו עוד ועוד. פרסומות לויאגרה טבעית, סיאליס או קמגרה ככלי לשיפור הזיקפה נתפסות כשכיחות מאוד ומקובלות. רופאים ומטפלים ממליצים באופן קבוע על שימוש בויאגרה טבעית וזאת מתוך הבנה שחיי מין בריאים ותפקוד מיני קבוע רציף ואיכותי יוצרים אצל המטופלים תחושת נינוחות רוגע וביטחון עצמי גבוהה שהשלכותיהם באות לידי ביטוי גם בפרמטרים אחרים בעולמו של המטופל.


לרכישה מאובטחת – תכשיר ויאגרה גנרי ליצירת זיקפה ארוכה

מילות מפתח: כלי לשיפור הזיקפה, חיי מין בריאים, חיי מין קבועים, הנאה ממין