איך להצית מחדש את האש

אם אתם בזוגיות אתם בוודאי יודעים כמה שהשגרה יכולה להיות שוחקת. לא פעם נצברים מתחים בזוגיות שמקורם בגורמים חיצוניים כגון קשיים בעבודה, אתגרים פיננסיים, ועוד. אז מה אפשר לעשות כדי לשמר את הקשר בצורה בריאה ומהנה? המשיכו לקרוא.

אז אולי אתם כבר לא מתנשקים ומתחבקים בכל הזדמנות שנקרית בדרככם. אולי אתם לא חווים את אותם להט, תשוקה וקסם שחוויתם בשבועות הראשונים של הקשר. אך בכל זאת יש משהו מיוחד ביניכם. פיתחתם שפה משותפת, חברות, אינטימיות. זה לא דבר של מה בכך.

האם להסתפק במה שיש?

לא, אינכם חייבים להסתפק במה שיש. אם חשוב לכם להחיות את האש, את הניצוצות מתחילת הקשר, להעצים את המשיכה, להרגיש שכל צד משקיע בקשר ומתרגש להיות בזוגיות הזו – דעו שיש מה לעשות בנידון. זה הזמן לשנס מותניים ולהזכיר לעצמכם למה בחרתם לחיות זה לצד זו. זה גם הזמן לחזור לאותו מקום בתולי, של סקרנות, משחקיות – וכן, גם הרבה סקס מהנה ומשוחרר.

טיפ מס' 1: הרשו לעצמכם להתרגש

בתוך כל השגרה לפעמים אנחנו נוטים לקחת דברים כמובן מאליו, או גרוע מכך – אפילו מפתחים סקפטיות, ציניות וחוסר אמונה באהבה שפעם בערה כל כך יפה בזוגיות שלנו.

שימו לב אם אתם מזהים מגמות כאלו בקשר שלכם. זה טבעי, אל תבהלו, אתם לא הראשונים ולא האחרונים שחווים "נפילת מתח" בקשר. החוכמה היא לזהות את זה בזמן. איך יוצאים מזה? חשוב לבנות אמון. חשוב שתאמינו אחד לכוונות הטובות של השני. אם בן או בת הזוג אומרים לכם שהם אוהבים אתכם, זה אמור לעשות לכם את היום, נכון? גם אם באותו הרגע אתם לא חווים פרצי התרגשות מיוחדים, עדיין יש מקום להעריך את המילים הטובות של בת/בן הזוג ולגמול להם בכמות מכובדת לא פחות של מילים יפות ואוהבות. זו דרך טובה לייצר מומנטום חיובי.

גורמים כמו תקשורות, אינטימיות, אמון, הם שבסופו של דבר בונים קשר מוצלח. זו לא הבטן השטוחה שלך או הקוביות שלו בבטן. אלו לא הרגליים החלקות שלך או החיוך הכובש שלו. מה שבאמת יותר חיבור עמוק ומרגש הם הדברים שלפעמים סמויים מן העין וקצת יותר קשה לנו לחשוב עליהם כגורמים משמעותיים. אנחנו לא אומרים לכם "לכו תזניחו את עצמכם ותקוו לטוב", חלילה. הענין הוא למצוא את האש הפנימית של הקשר ולהחיות אותה. משם כבר הכל אמור להסתדר, כולל רצון גבוה והדדי של שניכם להשקיע, וכן, גם לטפח את עצמכם מכל הבחינות לטובת השמחה והאושר המשותפים שלכם.

זכרו שיש הרבה מקום למחמאות בקשר. גם אם אתם כבר בטוחים שאתם רוצים להיות ביחד למשך שנים רבות, עדיין יש מקום לקצת חיזורים, מחמאות, ופלירטוטים חמודים שמראים לצד השני כמה אתם חושקים בו ורוצים להיות לצידו. חשוב לא פחות לדעת לקבל מחמאות. אין דבר יותר מתסכל בקשר מאשר מצב שבו צד אחד "בא בטוב" ומעניק מחמאה מכל הלב והתגובה שמתקבלת מהצד השני היא זלזול וריחוק. אם זה קרה לכם, נסו לצאת מזה באלגנטיות. אפשר למשל להגיד "אני אמשיך להחמיא לך בכל מקרה, כי אני מאמין במה שאמרתי".

טיפ מס' 2: גורם ההפתעה

בזוגיות, אחד הדברים היותר נחמדים שאפשר לעשות, הוא להפתיע אחד את השני, עם הפתעות טובות. זה יכול להיות יציאה למסעדה ממש טובה בעיתוי לא צפוי, או כל דבר שגורם לפרפרים לעופף ולשמש לזרוח בעולם שלכם. כמובן שאחת הדרכי הטובות ביותר לשבור שגרה היא באמצעות סקס טוב. הבעיה בסקס היא שלפעמים קשה לחדש. הסוף כבר צפוי וידוע מראש. אתם נוגעים אחד בשניה באותה צורה פעם אחר פעם ואף עושים את זה בדיוק באותה המיטה שוב ושוב. מתישהו זה מתחיל לחזור על עצמו ולהיות אפרורי מדי. לכאורה, בתשבית לתבל את חיי המין נדרש כל כך הרבה שזה עשוי להיראות בלתי אפשרי. אבל האמת היא שזה יותר פשוט מאיך שזה נשמע. עצם הכוונה והחיפוש של דבר אחד קטן שהפעם תעשו אחרת – זה כבר פותח את הדלת לחוויות מרעננות ומרגשות מאוד. אל תעשו דברים בצורה אוטומטית. וותרו על סקס אם אתם עייפים מדי. חישבו מראש על כמה רעיונות חדשים. אפשרו לעצמכם חופש ויצירתיות לעצב את חיי המין שלכם כרצונכם.

אגב, אין צורך להשתולל מעבר למה שמרגיש לכם נכון. אל תיפלו לשבלונות שמנסים למכור לכם. אתם לא חייבים לנסות תחפושות, אזיקים ושאר צעצועים אם זה מרגיש too much. העיקר זה לבוא בגישה הנכונה.

טיפ מס' 3: דברו על הכל (אבל ממש על הכל)

תקשורת טובה נחוצה לזוגיות – אבל גם למין טוב ומספק. השתדלו לתאם ציפיות, ללמוד אחד על השנייה, כך שתדעו מה כל אחד אוהב, מה מענג ומרגש אתכם הכי הרבה, איך היא או הוא אוהבים את זה? חזק? חלש? עמוק? מהיר? זה מידע מאוד חשוב ושימושי כשאתם באים להחיות את התשוקה ולשפר את חיי המין שלכם.

טיפ מס' 4: תנו לדברים להישמע

מחקר שנערך על גברים ונשים חילק את הנבדקים לשתי קבוצות. קבוצה א' צפתה בסרט פורנו עם פס קול, ואילו קבוצה ב' צפתה באותו הסרטון אך ללא פס קול, כלומר הסרטון היה מושתק.

על פי שאלונים שמילאו הנחקרים בסיום ההקרנה, נמצא כי אלו שצפו בסרט עם פס הקול מופעל, דיווחו על גירוי ברמות גבוהות יותר. ניתן להסיק כי בעת יחסי מין מופעלים כל החושים בצורה חדה, ולא כדי לוותר על אף אחד מהם.

אז מה עושים עם הידע הזה? מתחילים לעשות קולות. זה יכול בהחלט להיות דיבור. פשוט להגיד כשנעים לכם. וזה יכול להיות אנחות וגניחות אם ומתי שבא לכם. זו דרך נפלאה לאותת לבן/בת הזוג שלכם שהם גורמים לכם להנאה גדולה. אחרי הכל, בשביל זה הם שם והם ישמחו לדעת כשהם עושים משהו נכון.

טיפ מס' 5: נסו צעצועים ותכשירי מין להוספת אקסטרה פלפל

כאן אנחנו רוצים לדבר על שני דברים. הראשון הוא באמת החופש לנצל את העידן שבו אנחנו חיים שניתן להזמין כל דבר מהאינטרנט בשיא הנוחות. למה שלא תתפנקו בכל מיני צעצועים רוטטים? זה יכול להיות ויברטור להעצמת הגירוי אצל האישהאו כל דבר שאתם סבורים שיכול לעורר ולהעצים את החשק המיני עבורכם. הדבר השני שרצינו לציין הוא פתרונות למצב של חוסר חשק מיני או קושי בתפקוד המיני במידה והמצב מתמשך ונראה שקיימת בעיה בנושא זה. כאן אנחנו מדברים בעיקר על גברים שחווים קושי בזיקפה. לשם כך נוצרו והתפתחו בעשורים האחרונים מגוון תכשירים רפואיים שנותנים מענה לבעיות אלו. בהקשר זה חשוב לבדוק ולהבין ממה הבעיה נובעת. אם מדובר בנוש נפשי ורגשי אז הפתרונות לכך הם בתחום הנפש והרגש. אבל אם קיימת בעיה פיזית אז כדאי להתייעץ עם רופא ולנסות את אחד מהתכשירים הנמכרים כיום לשיפור התפקוד המיני.

ג'ל או טבליות קמגרה עשויות לסייע במקרים כאלו, על-ידי הגברת החשק המיני. מדובר כאן על חומר מעורר המגיע בצורה של ג'ל לבליעה או טבליות מתמוססות – שניהם נוחים לשימוש ולבליעה. זוהי תרופה המהווה תחליף לויאגרה מבחינת ההשפעה הגופנית שלה – אבל גם מבחינת המחיר קמגרה מהווה אלטרנטיבה משתלמת וכדאית. המוצר מגיע במארזים. ככל שתקנו יותר חפיסות כך תמצאו שהמחיר יותר כדאי. יתרון נוסף של הקמגרה הוא פרק הזמן הקצר הדרוש בין הבליעה ובין תחילת השפעת החומר. כדאי לדעת כי כיום ניתן להזמין קמגרה דרך האינטרנט בדרך נוחה ופשוטה, כך ששום דבר לא עוצר אתכם מלהעשיר את חיי המין שלכם, אפילו לא ירידה בחשק המיני. בעת הזמנת קמגרה מומלץ לשים לב כי מדובר בתכשיר המקורי ולא חלילה בחיקוי שעלול להיות מסוכן לצריכה.

לסיכום, יש הרבה דרכים לעורר ולחדש את היחסים שלכם, מבחינה אינטימית, זוגית ומינית כאחד. צריך פשוט להישאר עם ראש פתוח ולחפש הזדמנויות קטנות לעשות דברים אחרת, בצורה שבונה ומקדמת אתכם ומסבה לכם הנאה רבה.